sendeplan

MANDAG

00:00-06:00 Nattlyd
06:00-07:00 Morgenmusikk creative commons
07:00-08:00 Democracy Now
08:00-10:00 History Chicks
10:00-11:00 Skeiv Historie
11:00-12:00 Spilleliste
12:00-13:00 Democracy Now
13:00-14:00 Himmelblå
14:00-15:00 Spilleliste
15:00-16:00 Creative Commons Musikk
16:00-17:00 Rilleslange
17:00-18:00 SaraLand / Saras Gjestebud
18:00-19:00 Uhørt
19:00-20:00 Dokumentartimen
20:00-21:00 Doom de doom
21:00-23:00 Obey Propaganda (R)
23:00-06:00 Democracy Now

TIRSDAG

00:00-06:00 Nattlyd
06:00-07:00 Morgenmusikk creative commons
07:00-08:00 Democracy Now
08:00-10:00 Tyskerne
10:00-11:00 Light Treason
11:00-12:00 Spilleliste
12:00-13:00 Democracy Now
13:00-14:00 Abstinens (R)
14:00-15:00 Spilleliste
15:00-16:00 Dj Harold Lloyd
16:00-17:00 Heavytalk (R)
17:00-18:00 Supersonisk Sommer (R)
18:00-19:00 Usensurert (R)
19:00-20:00 Uhørt Ekstra
20:00-23:00 Dansa Bastant
23:00-00:00 Democracy Now

ONSDAG

00:00-06:00 Nattlyd
06:00-07:00 Morgenmusikk creative commons
07:00-08:00 Democracy Now
08:00-09:30 Frilanslivet
09:30-11:30 Nuts and Bolts
11:30-12:00 Spilleliste
12:00-13:00 Democracy Now
13:00-08:00 Rilleslange(R)
14:00-08:00 SaraLand/Saras Gjestebud (R)
15:00-08:00 Stupet (R)
16:00-08:00 Line’s Lune Landing (R)
17:00-08:00 Horisonten
18:00-08:00 I Lys Av Døden
19:00-08:00 Ugress (R)
20:00-08:00 Radiorabulistene
21:00-08:00 Radioshow
22:00-08:00 Uhørt Ekstra (R)
23:00-00:00 Democracy Now

TORSDAG

00:00-06:00 Nattlyd
06:00-07:00 Morgenmusikk creative commons
07:00-08:00 Democracy Now
08:00-10:00 Kjønnsavdelingen
10:00-11:00 Femihelse
11:00-12:00 Spilleliste
12:00-13:00 Democracy Now
13:00-14:00 Godt og Blandet
14:00-15:00 Spilleliste
15:00-16:00 Bakrommet (R)
16:00-17:00 Barrikaderock (R)
17:00-18:00 Himmelblå
18:00-19:00 Jentejuntaen
19:00-23:00 (Ingen sending)
23:00-00:00 Tilkolon

FREDAG

00:00-06:00 Nattlyd
06:00-07:00 Morgenmusikk creative commons
07:00-08:00 Democracy Now
08:00-10:00 Institusjonen
10:00-11:00 Heavytalk
11:00-12:00 Horisonten (R)
12:00-13:00 Democracy Now
13:00-14:00 Sounds of Kali
14:00-15:00 Spilleliste
15:00-17:00 Obey Propaganda
17:00-18:00 Line’s Lune Landing
18:00-19:00 Abstinens
19:00-23:00 (Ingen sending)
23:00-00:00 Nattsending

LØRDAG

00:00-07:00 Nattsending
07:00-08:00 Morgenmusikk creative commons
08:00-09:00 Spilleliste
09:00-10:00 Black Box
10:00-11:00 I Lys Av Døden(R)
11:00-12:00 Spilleliste
12:00-13:00 Usensurert
13:00-14:00 Radioshow
14:00-15:00 Supersonisk Sommer
15:00-16:00 Barrikaderock
16:00-17:00 Uhørt
17:00-18:00 Stupet
18:00-19:00 Bakrommet
19:00-00:00 (Ingen sending)

SØNDAG

00:00-01:00 (Ingen sending)
01:00-06:00 Nattlyd
07:00-08:00 Morgenmusikk creative commons
08:00-09:00 Spilleliste
09:00-10:00 Pia og Psyken
10:00-11:00 Ugress
11:00-12:00 Radiorabulistene (R)
12:00-13:00 Dj Harold Lloyd (R)
13:00-14:00 Jentejuntaen(R)
14:00-00:00 (Ingen sending)