Sendeplan

Mandag

07.00 Democracy Now!
08.00 Podcast-timen: The History Chicks
09.00 Creative Commons-musikk
10.00 Citizen Radio
11.00 radiOrakel playlist
12.00 Democracy Now! (R)
13.00 Himmelblå (R)
14.00 DJ-sett
15.00 radiOrakel playlist
16.00 Rilleslange
17.00 radiOrakel dokumentar
18.00 Uhørt (R)
19.00 Doom di Doom (R)
20.00 FlammeSnakk (R)
21.00 Creative Commons-musikk
22.00 Creative Commons-musikk
23.00 Citizen Radio (R)

Tirsdag

07.00 Democracy Now!
08.00 Podcast-timen: Bra damer
09.00 Creative Commons-musikk
10.00 Citizen Radio
11.00 radiOrakel playlist
12.00 Democracy Now! (R)
13.00 Abstinens (R)
14.00 DJ-sett
15.00 DJ Harold Lloyd
16.00 Uhørt Ekstra
17.00 Super Sonisk Sommer (R)
18.00 Boplicity (R)
19.00 Sounds of Kali (R)
20.00 radiOrakel playlist
21.00 Discwoman
22.00 Creative Commons-musikk
23.00 Citizen Radio (R)

Onsdag

07.00 Democracy Now!
08.00 Podcast-timen: Public Agenda
09.00 Creative Commons-musikk
10.00 Citizen Radio
11.00 radiOrakel playlist
12.00 Democracy Now! (R)
13.00 JungleBizness
14.00 DJ-sett
15.00 Stupet (R)
16.00 Råskap – hiphopshow
17.00 radiOrakel playlist/Zest
18.00 radiOrakel dokumentar
19.00 Ugress (R)
20.00 FlammeSnakk
21.00 Doom di Doom
22.00 Blitz live
23.00 Citizen Radio (R)

Torsdag

07.00 Democracy Now!
08.00 Podcast-timen: Skeive råvarer
09.00 Creative Commons-musikk
10.00 Citizen Radio
11.00 radiOrakel playlist
12.00 Democracy Now! (R)
13.00 DJ Dorky
14.00 Riot Grrl
15.00 Bakrommet (R)
16.00 Barrikaderock (R)
17.00 Himmelblå
18.00 radiOrakel playlist
23.00 Citizen Radio (R)

Fredag

07.00 Democracy Now!
08.00 Podcast-timen: Popkulturtantene
09.00 Creative Commons-musikk
10.00 Citizen Radio
11.00 radiOrakel playlist
12.00 Democracy Now! (R)
13.00 Sounds of Kali
14.00 Gunilla Mixtapes
15.00 Obey Propaganda
17.00 radiOrakel playlist
18.00 Abstinens
23.00 JungleBizness (R)
00.00 Nattsending

Lørdag

07.00 Creative Commons-musikk
08.00 radiOrakel playlist
09.00 Podcast-timen: Pia og psyken
10.00 Creative Commons-musikk
11.00 radiOrakel playlist
12.00 DJ-sett
13.00 DJ Harold Lloyd (R)
14.00 Super Sonisk Sommer
15.00 Barrikaderock
16.00 Uhørt
17.00 Stupet
18.00 Bakrommet

Søndag

07.00 Creative Commons-musikk
08.00 radiOrakel playlist
09.00 Podcast-timen: Pia og psyken
10.00 Ugress
11.00 radiOrakel playlist
12.00 DJ Dorky (R)
13.00 Råskap – hiphopshow (R)