Sendeplan

Mandag

07.00 Democracy Now!
08.00 Podcast-timen: The History Chicks
09.00 Creative Commons-musikk
10.00 Light Treason
11.00 radiOrakel playlist
12.00 Democracy Now! (R)
13.00 Himmelblå (R)
14.00 DJ-sett
15.00 radiOrakel playlist
16.00 Rilleslange
17.00 radiOrakel dokumentar
18.00 Uhørt (R)
19.00 Doom di Doom (R)
20.00 Politisk korrekt (R)
21.00 Boplicity (R)
22.00 Creative Commons-musikk
23.00 Light Treason (R)

Tirsdag

07.00 Democracy Now!
08.00 Podcast-timen: Bra damer
09.00 Creative Commons-musikk
10.00 Light Treason
11.00 radiOrakel playlist
12.00 Democracy Now! (R)
13.00 Abstinens (R)
14.00 DJ-sett
15.00 DJ Harold Lloyd
16.00 Uhørt Ekstra
17.00 Super Sonisk Sommer (R)
18.00 Boplicity
19.00 Sounds of Kali (R)
20.00 radiOrakel playlist
21.00 Discwoman
22.00 Blitz live
23.00 Light Treason (R)

Onsdag

07.00 Democracy Now!
08.00 Podcast-timen: Public Agenda
09.00 Creative Commons-musikk
10.00 Light Treason
11.00 radiOrakel playlist
12.00 Democracy Now! (R)
13.00 JungleBizness
14.00 DJ-sett
15.00 Stupet (R)
16.00 Råskap – hiphopshow
17.00 radiOrakel playlist/Zest
18.00 radiOrakel dokumentar (R)
19.00 Ugress (R)
20.00 FlammeSnakk
21.00 Doom di Doom
22.00 Uhørt Ekstra (R)
23.00 Light Treason (R)

Torsdag

07.00 Democracy Now!
08.00 Podcast-timen: Skeive råvarer
09.00 Creative Commons-musikk
10.00 Light Treason
11.00 radiOrakel playlist
12.00 Democracy Now! (R)
13.00 DJ Dorky
14.00 Riot Grrl
15.00 Bakrommet (R)
16.00 Barrikaderock (R)
17.00 Himmelblå
18.00 radiOrakel playlist
23.00 Light Treason (R)

Fredag

07.00 Democracy Now!
08.00 Podcast-timen: Popkulturtantene
09.00 Creative Commons-musikk
10.00 Light Treason
11.00 radiOrakel playlist
12.00 Democracy Now! (R)
13.00 Sounds of Kali
14.00 Gunilla Mixtapes
15.00 Obey Propaganda
17.00 radiOrakel playlist
18.00 Abstinens
23.00 JungleBizness (R)
00.00 Nattsending

Lørdag

07.00 Creative Commons-musikk
08.00 radiOrakel playlist
09.00 Podcast-timen: Pia og psyken
10.00 Creative Commons-musikk
11.00 radiOrakel playlist
12.00 DJ Harold Lloyd (R)
13.00 Politisk korrekt
14.00 Super Sonisk Sommer
15.00 Barrikaderock
16.00 Uhørt
17.00 Stupet
18.00 Bakrommet

Søndag

07.00 Creative Commons-musikk
08.00 radiOrakel playlist
09.00 Podcast-timen: Pia og psyken
10.00 Ugress
11.00 radiOrakel playlist
12.00 FlammeSnakk (R)
13.00 Råskap – hiphopshow (R)